وام 99 ساله

حالا که نگاهم

وامدار مهربان قلبت

شبنمی را بهانه می کند

برای باریدن

بی تاملی از اعداد

دانه کاشته ام در سینه ات

وگرنه

 از چشمانت این همه شکوفه لبخند

آواز نمی خواند

حالا  اول هر برج

سیبی که به تو می پردازم

 حلاوت بوسه ای را از من ربوده ....

ای کاش این وام

99 سال طول بکشد....

 

/ 8 نظر / 18 بازدید
سهراب ساعی

سلام سحر عزیز ممنون از محبتهایت و ازینکه همواره به یاد من هستی و سر میزنی دوست خوبم[گل][گل] شعرهای زیبا و احساس زیبایت و طبع دلنشین و روانت را می ستایم. شعرهای سپیدت عالی و زیبا هستند. اشعار کلاسیک یا کهنت جسارتا کمی مشکل وزنی و قافیه ای دارندکه با اندکی تامل رفع می شوند. اما دلنشین و زیبا هستند باز هم بنویس و بسرای دوست خوبم حقیر هم به روز هستم با شعری از خودم شاید اندکی تلخ.... خوشحال می شوم که بیایی ممنون و موفق باشی [گل][گل][گل][گل][گل]

محمود

سلام چه زیباست که دانه های دلمان را بکاریم در سینه ای که شاید روزی مهمانمان کند به لبخندی. و کاش این شکوفه زودتر گل دهد. ممنون از اظهار لطفت. اینجا هم شده است پاتوق من که هر روز چشم انتظار بارانی ام که شاید ببارد و ... راستی اینکه آن وقت روز آنجا چه می کردم همان سه نقطه ی کذایی است که یکهو از خود بیخودم کرد. همان بطالت کهنه. حالا که این داستان به قول خودت تخصصی را نتوانستی بخوانی خوشحال می شوم سری به بقیه داستانها بزنی و بی نصیبم نگذاری از داشتن یک خواننده ی فهیم موفق باشی بامرام!

بنز

باز هم از دیوارهای فاصله عبور میکنم ودر ژرفای لحظه باتوبودن گم میشوم و در آن لحظه رویایی اوج در دریای بی پایان چشمانت غرق میشوم تا در آن لحظه در نگاه تو گم شوم تا خودم را بیابم واز زندان لحظه های بی تو رها شوم.....شاید بتوانم به رویای با توبودن برسم و چه رویای شیرینی است رویای با توبودن رویایی که دست من را به دستان گرم تو میرساند.آنگاه من در گرمای وجود تو ذوب میشوم در آن زمان دیگر زبان از سخن گفتن عاجز است.

بنز

فکر می کردم روزنه های دیوار قلبتو بسته باشی ببخشید فکر نمی کردم حرفهام اسیده

مینا

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چب و راست تا نگویند رقیبان که تو منظور منی

مینا

اره . آهنگ عاشقانه و بسیار زیبایی است . نه بهتره آدم واقع بین باشه .به نظر من عشق هم یک واقعیته و از قضا زیبا ولی خب بعضی قادر به درک آن نیستند و حتی آن را گناهی نابخشودنی میدانند . عشق را باید نثار کسی کرد که لایق آن باشد و کاش همیشه به زیبایی اشعار بود .

سحر

[گل][گل][گل]........[گل][گل][گل]